Rozszerzenie do wersji Pro

System na miarę

Czy system w chmurze może być dokładnie dopasowany do potrzeb klienta? Otóż tak, jeśli to jest system na bazie platformy 1C:Enterprise 8, taki jak 1C:Handel. System ma otwarty kod źródłowy i można go zmieniać i rozbudowywać na potrzeby klienta w dowolny sposób. Wszystko zależy tylko od klienta oraz specyfiki jego biznesu.

Jak to działa

Aby włączyć możliwość modyfikowania systemu trzeba wykupić opcje Rozszerzenie do wersji Pro. Pozwala ona na dostęp do konfiguratora (czyli narzędzia programistycznego) za pomocą którego możemy dopisywać moduły i modyfikować już istniejące.

Czy klient musi umieć programować

Aby modyfikować taki złożony system jakim jest 1C:Handel trzeba posiadać duże doświadczenie w programowaniu systemów biznesowych w środowisku 1C:Enterprise 8. Ale na szczęście mamy takie doświadczenie. 1C-Poland razem z partnerami ze statusem Serwisant chętnie pomogą w zmodyfikowaniu systemu pod indywidualne potrzeby. Więc nie, klient nie musi umieć programować.

Ile to kosztuje

Rozszerzenie do wersji Pro koszuje niedużą kwotę doliczaną do rachunku klienta co miesiąc. Natomiast samo rozszerzenie jeszcze nie zaspokoi wszystkich indywidualnych potrzeb klienta. Do tego oczywiście dochodzą koszty modyfikacji które są ustalane osobno w każdym przypadku w zależności od typu modyfikacji oraz stawek serwisanta.

Co z aktualizacjami

Aktualizacje zmodyfikowanego systemu to oczywiście nieco bardziej skomplikowany proces niż standardowej aplikacji. Korzystając z usług firmy 1C-Poland albo jej certyfikowanych partnerów klient ma pewność że aktualizacje będą przeprowadzane regularnie i fachowo do każdej nowej wersji systemu 1C:Handel.

Wciąż mam pytania

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie pod numer 22 822 32 98 – postaramy się rozwiać wszystkie wątpliwości.