Twój system w chmurze

Lepiej raz zobaczyć, niż sto razy usłyszeć

Za darmo i bez rejestracji – każdy może docenić zalety naszego systemu handlowego. Użytkownik Jan Kowalski bez hasła.

Jak to działa?

System w chmurze jest zainstalowany na naszych wydajnych i niezawodnych serwerach. Nie musisz się martwić o instalacji, aktualizacjach. Zamawiasz usługę i zaczynasz korzystać natychmiast. Martw się o swoim biznesie – my zrobimy resztę. Robimy dla Ciebie nawet kopie zapasowe Twoich danych.

Jak mogę się podłączyć do swojego systemu?

Są dwa sposoby. Pierwszy – pobierz aplikację kliencką dla Twojego systemu operacyjnego, dodaj bazę i pracuj. Tutaj znajdziesz instrukcję jak to zrobić. Czy można prościej? Można. Drugi sposób to przez każdą nowoczesną przeglądarkę internetową. Klikasz link który dostajesz po rejestracji, wpisujesz login, hasło i zaczynasz pracować.

Ile to kosztuje?

Płacisz dokładnie tyle ile używasz. Każdy jednoczesny użytkownik kosztuje Ci 50 złotych netto miesięcznie (miesiąc kalendarzowy). Odchodzi pracownik – przestajesz płacić za jego konto. Rozwijasz biznes – dodajesz więcej stanowisk. Nie musisz kupować pakietów z góry. Płacisz wtedy kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz.

Co dostaje w tej cenie?

Przede wszystkim dostajesz nowoczesny system handlowy który spełni nawet bardzo wygórowane oczekiwania. Coś więcej? Jak najbardziej. Codziennie robimy kopie zapasowe Twoich danych i przechowujemy je dla Ciebie na naszych serwerach. Do tego dostajesz wszystkie aktualizacje systemu bez dodatkowych opłat. Jeszcze więcej? Otóż tak. W cenę jest wliczone wsparcie techniczne mailowe oraz telefoniczne.

System w chmurze szyty na miarę

Jeśli jednak zabrakło Ci jakieś funkcjonalności w naszym systemie – kup Rozszerzenie do wersji Pro. Otwiera to możliwości do dowolnego rozbudowania systemu na zlecenie klienta. My albo nasi partnerzy chętnie dopasujemy Twój system dokładnie do potrzeb Twojego biznesu.

Jak się liczą użytkownicy?

Płacisz za tzw. jednoczesnych użytkowników. Co to znaczy? To znaczy że jeśli wykupiłeś np. 3 stanowiska to jednocześnie z systemem mogą się połączyć 3 osoby. Przy tym nazwanych użytkowników możesz mieć w bazie 5, 10 a nawet 100.

Co dalej?

Jeśli doczytałeś do tego miejsca znaczy jesteś już zaledwie o krok aby założyć własną bazę i zacząć pracować już dosłownie teraz. Jak to, bez opłat? Dokładnie. Do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego możesz pracować zupełnie za darmo. Coś jeszcze? Już prawie wszystko – trzeba tylko wprowadzić dane swojej firmy oraz zapoznać się i zaakceptować nasze warunki korzystania z serwisu. Czy to już wszystko? Teraz już tak.

ZAKŁADAM KONTO