1C:Handel

Zawsze Online

Nawet po zainstalowaniu naszego systemu we własnym biurze, możesz go udostępnić na zewnątrz w taki sposób aby mieć dostęp do niego z każdego miejsca na świecie przez Internet. Korzystając z naszej usługi wynajmu systemu w chmurze nie musisz nawet nic robić – masz już dostęp online.

Sprzedaż

Pozwala Ci na wszystkie podstawowe działania jak wystawienie faktur, korekt, składanie zamówień itp. A nawet więcej – kontroluj akcje promocyjne, zarządzaj rabatami i śledź terminy płatności. Sprzedawaj w złotówkach i walucie, w kraju i poza granicami Polski.

Masz sklep detaliczny? Podłącz swoją drukarkę fiskalną oraz czytnik kodów kreskowych i zacznij sprzedawać. Masz już wszystkie niezbędne narzędzia łącznie z ekranem kasjera, kartami rabatowymi i innym.

Zakup

Wprowadzaj zakupy towarów i materiałów na bieżąco. Dodawaj koszty transportu do wartości towarów. Kupuj w złotówkach i walucie. Składaj zamówienia do dostawców i kontroluj ich realizację. Pamiętaj ceny każdego dostawcy i łatwo je porównuj.

Nie czekaj na księgową, kontroluj swoje koszty. Wprowadzaj zakup wszystkich usług (w tym wynajem biura, internet, telefony itp.) co pozwoli Ci trzymać rękę na pulsie. Wiedz w każdej chwili ile wydałeś i na co.

Magazyn

Policz wartość zapasów metodą FIFO, LIFO albo po średniej. Wystawiaj WZ i PZ automatycznie razem z fakturą, albo ręcznie zgodnie z faktem dostawy. Wprowadzaj rozbieżności w dostawie. Dokument przyjęcia magazynowego pozwala na szybkie wprowadzenie dostaw przez magazyniera bez czekania na informację od kogo i za ile.

Inwentaryzacja pozwoli Ci na łatwe kontrolowanie rozbieżności pomiędzy stanem faktycznym a ewidencyjnym.

Mechanizmy kompletacji/konfekcji ułatwią Ci tworzenie zestawów promocyjnych, a nawet są w stanie obsłużyć prosty proces produkcyjny.

Bank, kasa i rozrachunki

Chcesz wiedzieć na bieżąco kto ile Ci winien a komu to Ty jesteś winien? Wprowadzaj bank na bieżąco, nie czekając na księgowość. Zaciągaj operacje bankowe prosto z pliku banku co znacznie ułatwi Ci rozliczenie faktur.

Wydawaj środki z kasy i wpłacaj do kasy za pomocą KW i KP. Łatwo i automatycznie prowadź ewidencję kasową.

Chcesz rozliczyć fakturę z korektą – wprowadź kompensatę i wiedz dokładnie jakie są twoje należności i zobowiązania.

I wiele innych możliwości

System 1C:Handel posiada również wiele innych możliwości i korzyści. Między innym:

  • Wysyłaj faktury do klientów za pomocą email prosto z systemu.
  • Drukuj dokumenty w różnych językach (polski, angielski, rosyjski).
  • Generuj proste albo skomplikowane raporty za jednym klikiem.
  • Wczytywaj faktury dostawców i zamówienia klientów prosto z wysłanych do Ciebie arkuszy Excel.
  • Precyzyjnie zarządzaj prawami dostępu do systemu.

I to oczywiście jeszcze nie wszystko. Masz jakieś zapotrzebowanie a nie widzisz go tutaj – zapytaj nas, może już jest w 1C:Handlu.