Program partnerski

Sprzedawaj, konsultuj, programuj

Sprzedawaj nasze rozwiązania, pomagaj klientom w ich użytkowaniu i modyfikuj nasze systemy dostosowując je do potrzeb klienta. Na każdej z tych czynności możesz zarobić.

Handlowiec

Sprzedaj subskrypcję na system 1C:Handel w chmurze, a otrzymasz od ręki 50 zł za każdego użytkownika którego wykupi klient. Jeśli Twój klient będzie opłacał swoją subskrypcję minimum przez rok dostajesz kolejne 150 zł za użytkownika. Wystarczy że klient przy rejestracji poda Twój unikatowy kod partnera.

Doradca

Chcesz mieć więcej z subskrypcji? Weź na siebie pomoc techniczną dla swojego klienta i otrzymuj 50% z jego rachunku za subskrypcję na 1C:Handel w chmurze. Ale żeby rzetelnie to robić musisz się przeszkolić i uzyskać certyfikat.

Serwisant

Potrafisz programować albo posiadasz programistów w swojej firmie? Możesz zarabiać na modyfikacjach systemu dla klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji.

Jak uzyskać kod partnera?

To dziecinnie proste. Wypełnij formularz i zarejestruj się na naszej stronie. I to wszystko? Tak. Jak tylko klient przy zakupie subskrypcji wskaże Twoją firmę jako partnera handlowego bądź doradcę wystawimy w twoim imieniu fakturę na 1C-Poland i opłacimy ją. Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami programu partnerskiego.