Platforma 1C:Enterprise 8.3

Czym jest 1C:Enterprise 8

1C:Enterprise 8 to nowoczesna platforma programistyczna, która pozwala na łatwe i szybkie tworzenie aplikacji biznesowych. 1C:Enterprise 8 posiada szereg narzędzi do programowania, tworzenie interfejsu użytkownika, zarządzania bazą danych i wiele innych.

Narzędzie to tworzenia formatek

Tworzenie interfejsu użytkownika jest łatwe i przejrzyste. Można układać elementy i powiązywać je z danymi kliknięciem myszki.

Wbudowany język programowania

Własny język programowanie pozwala na opracowanie skomplikowanych algorytmów w sposób intuicyjny i szybki.

Wbudowany język SQL

Język zapytań SQL będzie intuicyjnie zrozumiały dla każdego kto miał do czynienia z bazami danych. Ułatwia to wyciągnięcie danych z bazy i ułożenie w odpowiedni sposób do tworzenia raportów i albo kontroli stanów magazynowych.

Wiele systemów operacyjnych jedno rozwiązanie

Rozwiązania na bazie 1C:Enterprise 8 pracują na komputerach z MS Windows, Mac OS X oraz Linux. I to wszystko bez skomplikowanego dostosowania pod każdy system operacyjny. Działa i już. Więcej tego Twoje rozwiązanie będzie również działało w przeglądarce internetowej.

Różne silniki baz danych

Tworząc na platformie 1C:Enterprise 8 nie jesteś przywiązany do konkretnego silnika baz danych. Twoje rozwiązanie bez żadnej adaptacji będzie działało na następujących silnikach:

  • MS SQL (w tym Web Edition albo darmowy Express)
  • PostgreSQL (Windows/Linux)
  • IBM DB2 (Windows/Linux)
  • Oracle Database (Windows/Linux)
  • Własny silnik (nie wymaga dodatkowych instalacji, Windows/Linux)

Jesteś gotowy spróbować?

Masz więcej pytań skontaktuj się z nami.