Praca u nas

1C-Poland jest częścią międzynarodowej grupy 1C. Dołączasz do zespołu mającego setki tysięcy wdrożeń oraz dziesiątki rozwiązań w wielu krajach, w tym nasz flagowy produkt – ERP. Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem który posiada wieloletnie doświadczenie na rynku polskim. Wychodzenie na nowe rynki zawsze jest wyzwaniem. Jeśli je lubisz, jesteś specjalistą ds systemu 1C:Enterprise 8 i/lub ERP oraz chcesz pracować w dynamicznym zespole – zapraszamy do kontaktu.

Obecnie poszukujemy:

Dla wszystkich stanowisk oferujemy:

  • Dobrą podstawę wynagrodzenia plus premie z wyników
  • Pracę w biurze 1C-Poland w Warszawie
  • Umowę o pracy, pełny etat
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Dużo nowych wyzwań

Wdrożeniowec-konsultant systemów ERP

Opis stanowiska

Pełny cykl komunikacji z klientem w zakresie wdrażania sytemu ERP. Ścisły kontakt, omawianie i rozumienie potrzeb klienta, umiejętność przekształcania tego w zadania dla programisty, oddanie prac do klienta.

Wykonanie miesięcznych planów obsługi klienta oraz raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • Ogólna znajomość obiegu dokumentów i typowych procesów biznesowych
  • Doświadczenie w aktywnej komunikacji z klientem
  • Zdolność do samodzielnej, systematycznej i efektywnej pracy
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność
  • Chęć do nauki i przyswajania nowej wiedzy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języków angielskiego i/lub rosyjskiego
  • Znajomość systemów z rodziny 1C:Enterprise 8
  • Znajomość polskiej rachunkowości oraz ogólne pojęcia o obiegu dokumentów handlowych (faktury itp)
  • Umiejętność ujęcia rzeczy skomplikowanych w prostych słowach

Prosimy o CV na job@1c.pl albo kontakt telefoniczny – 509 453 451.

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP

  • Aktywna sprzedaż oprogramowania znajdującego się w ofercie firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie prezentacji oprogramowania
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych i ofert handlowych
  • Obsługa handlowa stałych klientów firmy (oferty specjalne, promocje itp.)
  • Wykonanie planów sprzedażowych i raportowanie wyników działań

Wymagania:

  • Znajomość przynajmniej jednego systemu handlowo-magazynowego (ERP) na rynku Polskim (atutem będzie znajomość popularnego systemu lub kilku systemów)
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta
  • Doświadczenie w negocjacjach i pozyskiwaniu nowych klientów

  • Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego