Praca u nas

Jeśli jesteś specjalistą ds systemu 1C:Enterprise 8, chcesz pracować w młodym dynamicznym zespole i zdobyć nowe doświadczenia zapraszamy do kontaktu.

Programista 1C:Enterprise 8

Opis stanowiska

Rozwój i rozbudowanie systemu 1C:Handel na bazie platformy 1C:Enterprise 8. Praca w ścisłej współpracy z wdrożeniowcem oraz czasami z klientem. Wykonywanie prac programistycznych w systemie 1C:Enterprise 8 na zlecenie klienta. Praca w biurze 1C-Poland w Warszawie, pełny etat.

Wymagania:

– Doświadczenie w programowaniu w środowisku 1C:Enterprise 8 od 3 lat
– Doświadczenia w programowaniu formatek sterowanych od 1 roku
– Znajomość języków polskiego i rosyjskiego
– Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania tekstów technicznych oraz napisania kodu źródłowego

Dodatkowe atuty:

– Umiejętność komunikowania się z klientami
– Znajomość polskiej rachunkowości oraz ogólne pojęcia o obiegu dokumentów handlowych (faktury itp)
– Umiejętność ujęcia rzeczy skomplikowanych w prostych słowach

Prosimy o CV na job@1c.pl albo kontakt telefoniczny – 509 453 451.